25.03.2014. | Автор:

Фестиваль „Трипільське коло: вогонь” пройде у РжищевіФестиваль „Трипільське коло: вогонь” пройде у Ржищеві
1-4 липня у місті Ржищеві Київської області пройде III Міжнародний фестиваль «Трипільське коло: вогонь». Кожен рік фестиваль присвячений певній стихії: минулорічний захід пройшов під знаком землі, нинішнє коло буде оспівувати вогонь.

На Фестивалі буде організовано мистецьких і творчих майданчиків, шоу та територій майстер-класів, серед яких школи здорового життя, спілкування і езотерики і екології. Щодня працюватиме школа танців, проводитимуться тріпілля-квест та фаєр-шоу.

Сховатися від спеки можна буде у «cinema-намет», де протягом усього фестивалю будуть прокручуватись ігрові, документальні та анімаційні роботи як сучасних українських кіномайстрів, так і кращих світових режисерів. Покази починатимуться о :00 і триватимуть до світанку.

Літературна сцена представляє поетів, прозаїків, літературні журнали та найсвіжіші книжки українських видавництв.

Наймальовничішою територією Фестивалю буде Толока, звідси відкриваються розкішні краєвиди на Дніпро та зелені ландшафти найменшого у світі гірського кряжу. Там можна буде посмакувати свіжоспеченим хлібом, поспілкуватися зі свійськими тваринами, власноруч виготовити первісні знаряддя праці і навіть побудувати трипільську хату.

На головній сцені фестивалю виступлять такі українські і закордонні гурти: «Полікарп», «Крихітка», «Піккардійська терція», «АтмАсфера», «Русичі», «Даха Браха», «ДримбаДаДзига», OSIMIRA, MAD HEADS XL, WADADA (PL). Також запланована Барабанна дискотека Art Groove та шоу програма балету «ТКDance».

На території фестивалю працюватиме наметове містечко. Органікличується доставка питної води, душ, туалети, загальні вогнища для довгих посиденьок під зірками. Туристичне обладнання можна буде орендувати в спеціальних інфо-пунктах на території Фестивалю. Також можна буде зупинися у Ржищеві в садибах зеленоватого туризму.

Квитки можна придбати зазделегідь через інтернет: стандартний квиток на 4 дні фестивалю коштує 0 грн., на 2 дні — 65 грн. Пільговий квиток для студентів, інвалідів та пенсіонерів коштує 90 грн. та грн. Безпосередньо в дні фестивалю ціна стандартного квитка складатиме 0 грн. (4 дні) та 80 грн. (2 дні), пільгового — 1 грн. (4 дні) і грн. (2 дні), дитячого — (4 дні) і грн. (2 дні). Діти до 7 років можуть відвідувати Фестиваль безкоштовно.

На час проведення фестивалю від станції метро «Видубичі» курсуватиме автобус з 8:00 до :00. Вартість проїзду — грн.
Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.