25.03.2014. | Автор:

Денек Коваля у парку Київська РусьДенек Коваля у парку Київська Русь
6-7 серпня Парк Київська Русь (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) відчинить ворота для кращих майстрів ковальскої справи.
Організатори свята влаштують ексклюзивні конкурси та турніри. Ковалі разом із гостями зіграють середньовічний гімн ковальському мистецтву молотом на наковальні, а візантійські вершники зійдуться в поєдинку із хазарами. Найкращі майстри отримають подарунки та потраплять до «Книжки слави «Парка Київська Русь».
Відкриє «Денек Коваля» урочиста хода найкращих ковалів України та вітання князя Володимира. Зона середньовічної імпровізації буде готова до зустрічі гостей. Чоловікам проведуть майстер-клас із ратної справи, а жінок навчать середньовіковому танку. Грандіозна ігрова програма — «Забави ковалів» — позволить гостям Парку приміряти войовничу роль ремісників. Для всіх бажаючих організатору заходу влаштують бої з ведмедями, метання молотів і підков. Ковалів змінять на полі бою візантійці та хазари у змаганні за княжу корону, вершники пройдуть низку випробувань: вразять списом сарацина, нанизають на клинок три кільця та підчеплять на ходу хустинку дами серця. До речі, цього сезону така лицарська розвага відбудеться вперше і стане презентаційною.
«Денек Коваля» припаде до смаку гостям Парку Київська Русь. Святкове дійство вразить відвідувачів як ремісничою, так і військовою справами.
Більш детальна інформація

Довідка: «Парк Київська Русь» — Центр культури та історії Древньої Русі, що будується в с.Копачів Обухівського району Київської області. Мета проекту: створення культурної столиці східнослов’янських держав шляхом відтворення Дитинця-Кремля стародавнього Києва V-XIII ст. з усіма спорудами епохи та атмосферою Древньої Русі на основі історичних даних. Создатель проекту — президент БО «Слов’янський фонд» Володимир Янченко.
Акредитація для ЗМІ за телефоном: + 4 1 99 ; 3 6 70 Катерина Даник.

Комментарии закрыты.