25.03.2014. | Автор:

Черкаси пригостять смакотоюЧеркаси пригостять смакотою

серпня у Черкас пройде перший міський кулінарний фестиваль «Черкаська смакота».
Участь у заході візьмуть черкаські ресторани та кафе. Кожен з их готуватиме кулінарний шедевр, який згодом може стати візитною карткою Черкас у кулінарії світу.

«Черкаська смакота» розпочнеться з параду кулінарів за участю майстрів кращих кафетеріїв та ресторанів обласного центру, а також навчальних закладів кулінарної справи. Урочистою ходою під святковий акомпанемент духового оркестру провідні майстри кулінарії пройдуть від будівлі міськвиконкому до головного місця, де відбуватимуться усі святкові входи — Долини троянд.

Там, зокрема, будуть розташовані, так звані, «столи достатку» з усілякою смакотою — чим багата черкаська земля — в тандемі з кулінарним мистецтвом талановитих майстрів. На барбекю і гриль смажитимуть усілякі «добреники» з м’яса, птиці, риби, овочів, фруктів. Словом, кулінари зможуть продемонструвати свою фантазію та вправність.

За особистого сприяння міського голови Черкас Сергія Одарича, кожному, хто завітає у равнину «достатку», надаватиметься солодке підкріплення, як-то улюблені з дитячих літ соковиті кавуни або ж духмяні, щойно зваренні качани молодої кукурудзи.
Гості фестивалю зможуть побачити нові напрямки кулінарії, приєднавшись до пошуку найкращої «страви по-черкаськи», гідної призу глядацьких симпатій, і, певна річ, скуштувати усілякої смакоти. Малеча ж зможе поласувати різноманітними видами морозива, солодких десертів і екзотичних фруктів.

Також «Черкаська смакота» відзначиться різноманітними конкурсами, кулінарними змаганнями і смачними естафетами. Крім цього на всіх чекатимуть майстер-класи, карооке, танці і веселі розваги.

У подальшому мерія Черкас планує проводити таке дійство щорічно.

Світлана Цибульська, УкрТуризм

Комментарии закрыты.