25.03.2014. | Автор:

Арт-центр Я.Гретера відкрився в КиєвіАрт-центр Я.Гретера відкрився в Києві
На території київського ТРЦ «Більшовик» відкрився новий Арт-центр Я.Гретера. Новий культурний центр окрестили на честь засновника Київського чавуноливарного і механічного заводу, який сразу носить назву «Більшовик».

Центр, що займає п’ять поверхів, складається з виставкових зал, магазину, де пропонуватимуть книжки провідних видавництв з художньої, архітектурної та дизайнерської темы, товари для творчості та різні дрібнички, що створені українськими дизайнерами. На останньому поверсі Арт-центру розташоване арт-кафе. «Сподіваємось, воно виправдає свою назву і за його столиками народиться не одна творча ідея», — таку думку висловила директор центру Лілія Тимошенко.

До жовтня у Арт-центрі Я.Гретера діятиме виставка «Стрімкі сни». Твори живопису, графіки, статую, медіа-інсталяції представили двадцять українських живописеців. Також в рамках відкриття арт-центру презентовано спецпроект «Мао Мао.Листи. Незворушне віддзеркалення» — ретроспективна виставка всесвітньовідомої китайської художниці Мао Мао.

Вхід до Арт-центру вільний.

Комментарии закрыты.